118 پاسخگوی شماست
This slideshow uses the JQuery script from Pixedelic
This is a Video slide

قلعه جن ها در کیش

معرفی:قلعه جن ها همانطور که از اسمش پیداس قلعه ای است در نزدیکی کشتی یونانی که همه مردم به شوق دیدن کشتی از این قلعه بسادگی رد میشوند بدون آنکه از اصرار آن باخبر باشند.این قلعه به قلعه جنی ها معروف میباشد و اگز در شب هنگام بخواهید به آن سر بزنید هیچ کس جرات نمیکند به شما کمک کند و با شما همراه شود.داستان این قلعه از آنجای شروع شد که این قلعه در قدیم کلانتری بوده و روزی تعدادی از سربازان به صورت ناگهانی سیاه شده و حالتهای عجیبی در آنها ظاهر می شود و سپس میمیرند.بعد از مدت ها تحقیق هنوز هیچ کس قادر به کشف علت آن نشده است.داستان دیگه هم هست که میگن چون این قلعه در راه کشتی یونانی واقع شده و معمولا راننده تاکسی ها بعد از غروب خورشید منتظر مسافر میماندند ، یکی از راننده ها که منتظر مسافر بوده، بعد از مدتی تنها به راه می افتد که به قلعه جن ها می رسد شانس بد او جن ها عروسی داشتن و به گفته او جن ها لباس های بلند سفید رنگ پوشیده بودن و راننده از ترس ماشینشو خاموش میکند و سرشو پایین می اندازد و فقط سم جن ها رو میبیند و تا حدود ساعت دو اونجا میماند تا عروسی تموم شود.البته به گفته ی کیشوندان عزیز میباشد و حالا مسافران عزیز تور کیش وقتی به این جزیره زیبا و تاریخی سفر میکنند از این قلعه نیز دیدن میکنند.شما نیز میتوانید در این قلعه تاریخی و معروف به وحشت عکس های زیبا از خود بیاندازید و لحظات خوبی را سپری کنید.

قلعه جن ها در کیش

فلای برد کیش

از تفریحات هیجان انگیز جزیره زیبای کیش می توان به فلای برد اشاره کرد که امکان معلق بودن و رهایی بر روی آب های خلیج فارس را فراهم می کند. این ورزش تفریحی و آبی با استفاده از جت اسکی و لوله های قوی آب را فشار پمپاژ می کند تا فرد در هوا بماند و بتواند با حس کامل آرامش و امنیت در هوا حرکات زیبای نمایشی انجام بدهند. گفتنی است استفاده از این وسیله ملزم به 30 دقیقه آموزش اولیه است. 

مسافرین عزیز تور کیش می توانند لحاظات هیجان انگیزی را سپری نمایند.

 

 

فلای برد کیش

 

فلای برد کیش

درخت لور کیش

از جاذبه های گردشگری و زیبای جزیره کیش می نوان به به درخت لور یا انجیر معابد اشاره نمود که بسیار دیدنی و زیباست. این درخت همیشه سبز دارای برگ های پهن و ریشه های متفاوت است که از گذشته تا به امروز نمادی مقدس برای کیشوندان و بومیان می باشد. بنا به گفته ها ممکن است این درخت تا چند صد سال آینده نیز سبز و با عظمت بماند. مسافرین عزیز تور کیش که علاقه مند به طبیعت و زیبایی های بکر جزیره هستند، حتما از این مجموعه دیدن نمایند.

 

 

درخت لور کیش

 

درخت لور کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

از پارک های جذاب و پرطرفدار جزیره کیش می توان به پارک ساحلی مرجان اشاره نمود که در ساحل زیبای خلیج فارس قرار گرفته است. در این پارک انواع امکانات و تجهیزات برای آسایش گردشگران و توریستان همچون الاچیق ها، وسایل ورزشی و تفریحی، زمین بازی کودکان، زمین دوچرخه سواری، نزدیکی به اسکله بزرگ تفریحی و ... را دارا می باشد.

تماشای غروب خورشید و آبهای خلیج فارس در این پارک منظره ای زیبا و به بادماندنی را رقم خواهد زد. مسافرین عزیز تور کیش که به دنبال پارکی برای ریلکس کردن و پیاده روی هستند، پارک ساحلی مرجان بهترین انتخاب خواهد بود.

 

 

پارک ساحلی مرجان کیش

 

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

از پارک های معروف جزیره زیبای کیش که در ساحل آبهای نیلگون خلیج فارس واقع شده است، پارک سمبلیک مرد ماهیگیر می باشد. این مجسمه بزرگترین مجسمه فیگوراتور کشور می باشد که نمادی از فرهنگ و اقوام مردم کیش است. در این پارک ساحلی زیبای انواع امکانات برای رفاه حال گردشگران فراهم شده است. از ویژگی های پارک ماهیگیر می توان به آبنماهای زیبا، نورپردازی منحصر به فرد، رستوران و کافه، انواع وسایل تفریحی آبی و ... اشاره نمود. 

مسافرین عزیز تور کیش که به دنبال پارکی برای ریلکس کردن و تماشای زیبایی های خلیج فارس هستند، پارم ساحلی ماهیگیر پیشنهاد می گردد.

 

 

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

 

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش