118 پاسخگوی شماست
This slideshow uses the JQuery script from Pixedelic
This is a Video slide

فلای برد کیش

از تفریحات هیجان انگیز جزیره زیبای کیش می توان به فلای برد اشاره کرد که امکان معلق بودن و رهایی بر روی آب های خلیج فارس را فراهم می کند. این ورزش تفریحی و آبی با استفاده از جت اسکی و لوله های قوی آب را فشار پمپاژ می کند تا فرد در هوا بماند و بتواند با حس کامل آرامش و امنیت در هوا حرکات زیبای نمایشی انجام بدهند. گفتنی است استفاده از این وسیله ملزم به 30 دقیقه آموزش اولیه است. 

مسافرین عزیز تور کیش می توانند لحاظات هیجان انگیزی را سپری نمایند.

 

 

فلای برد کیش

 

فلای برد کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

از پارک های جذاب و پرطرفدار جزیره کیش می توان به پارک ساحلی مرجان اشاره نمود که در ساحل زیبای خلیج فارس قرار گرفته است. در این پارک انواع امکانات و تجهیزات برای آسایش گردشگران و توریستان همچون الاچیق ها، وسایل ورزشی و تفریحی، زمین بازی کودکان، زمین دوچرخه سواری، نزدیکی به اسکله بزرگ تفریحی و ... را دارا می باشد.

تماشای غروب خورشید و آبهای خلیج فارس در این پارک منظره ای زیبا و به بادماندنی را رقم خواهد زد. مسافرین عزیز تور کیش که به دنبال پارکی برای ریلکس کردن و پیاده روی هستند، پارک ساحلی مرجان بهترین انتخاب خواهد بود.

 

 

پارک ساحلی مرجان کیش

 

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

از پارک های معروف جزیره زیبای کیش که در ساحل آبهای نیلگون خلیج فارس واقع شده است، پارک سمبلیک مرد ماهیگیر می باشد. این مجسمه بزرگترین مجسمه فیگوراتور کشور می باشد که نمادی از فرهنگ و اقوام مردم کیش است. در این پارک ساحلی زیبای انواع امکانات برای رفاه حال گردشگران فراهم شده است. از ویژگی های پارک ماهیگیر می توان به آبنماهای زیبا، نورپردازی منحصر به فرد، رستوران و کافه، انواع وسایل تفریحی آبی و ... اشاره نمود. 

مسافرین عزیز تور کیش که به دنبال پارکی برای ریلکس کردن و تماشای زیبایی های خلیج فارس هستند، پارم ساحلی ماهیگیر پیشنهاد می گردد.

 

 

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

 

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

درخت لور کیش

از جاذبه های گردشگری و زیبای جزیره کیش می نوان به به درخت لور یا انجیر معابد اشاره نمود که بسیار دیدنی و زیباست. این درخت همیشه سبز دارای برگ های پهن و ریشه های متفاوت است که از گذشته تا به امروز نمادی مقدس برای کیشوندان و بومیان می باشد. بنا به گفته ها ممکن است این درخت تا چند صد سال آینده نیز سبز و با عظمت بماند. مسافرین عزیز تور کیش که علاقه مند به طبیعت و زیبایی های بکر جزیره هستند، حتما از این مجموعه دیدن نمایند.

 

 

درخت لور کیش

 

درخت لور کیش

جاده جهان کیش

یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری جزیره کیش، جاده جهان می باشد که دورتادور جزیره زیبای کیش کشیده شده است. این جاده فرصت مناسبی برای تماشای تمامی زیبایی های جزیره را در اختیار گردشگران قرار می دهد. ان جاده بسیار خلوت می باشد و در انتها به طبیعت بکر جزیره ختم می شود. در طول این جاده می توان دریا، درختان ، پرواز و فرود مرغان دریایی بر روی ساحل نیلگون خلیج فارس و ... را تماشا کرد و لذت برد.

مسافرین عزیز تور کیش در هر زمانی که بخواهند می توانند به این جاده بیایند و از تماشای زیبایی های جزیره لذت ببرند.

 

 

جاده جهان کیش

 

 جاده جهان کیش